USŁUGI

Jabłoński & Podstawka Kancelarie Prawne sp z o.o. istnieje aby rozwiązywać skomplikowane problemy prawne zarówno małych jak i dużych podmiotów. Nasze unikalne podejście nie jest jedynym atutem który nas wróżenia  ale także sprawia, że odnosimy tak wiele sukcesów.  Szeroka gama usług i rozwiązań w których się specjalizujemy sprawia, że z łatwością możemy pomagać wielu organizacjom osiągać ich cele.

Doradztwo z zakresu prawa Internetu, prawa nowych technologii, innowacji i praw autorskich, znaków towarowych, zabezpieczenia know-how, tajemnic przedsiębiorstwa oraz odpowiedzialności za wadliwy kod.

Sprzedaż towarów/usług za BTC lub inne Kryptowaluty. Występowanie o indywidualną interpretacje podatkową. Kwestie prawne kopania kryptowalut. Tokenizacja udziałów w spółce i tokeny personalne.

Biorąc pressue krwi

Umowy przekazania nieruchomości będących zabezpieczeniem kredytu w zamian za zwolnienie z długu. Doradztwo w kwestii zmiany warunków umów z bankiem lub inną instytucją finansową. Weryfikacja umów. Pomoc na etapie windykacji i egzekucji za równo po stronie wierzyciela jak i dłużnika.

Sadzenie

Doradztwo w procesie inwestycyjnych. Prawo deweloperskie. Służebność przesyłu.

Porada prawna dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą, pacjentów oraz osób wykonujących zawody medyczne.
Obsługa podmiotów zajmujących się sprzedażą i dystrybuują leków, wyrobów medycznych, suplementów diety i innych pochodnych.

Karta Kredytowa:

Doradztwo podmiotom z branży rolnej i spożywczej. Obsługa grup producentów. Obsługa działów specjalnych produkcji rolnej.

Plany

Kompleksowa obsługa wierzytelności zarówno ze strony wierzyciela jak i dłużnika. Windykacja, egzekucja, ugody, mediacje.

Opole 46-020

Ulica: Władysława Reymonta 14/5

Województwo: Opolskie

Telefon: 502203626

Mail: biuro@jpkancelarie.pl

Nip: 7543174239

©2018 by Jabłoński & Podstawka Kancelarie Prawne sp z o.o.